Виготовлення конвертів у Луцьку

Торгово-виробнича компанія Профреклама пропонує виготовлення конвертів.

Ось вже багато років конверти залишаються одним з найпоширеніших і зручних способів доставки повідомлень, листів та іншої інформації. Незважаючи на те , що більшість з нас сьогодні користуються телефоном, факсом, електронною поштою, листи в конвертах неспішно подорожують по світу.

Любов до листів зрозуміла: конверт зберігає інформацію в первозданному вигляді, багатьом важливо побачити знайомий почерк, вдихнути аромат парфумів відправника … Ось чому в найближчому майбутньому навряд чи буде знайдена гідна заміна поштових конвертів.

Виготовлення конвертів – робота трудомістка і вимагає певних знань, навичок, наявності сучасної техніки . Існують різні види типових конвертів, службових для доставки кореспонденції.

Розміри конвертів та їх застосування:

  • С6 або СНД (114х162 мм) – стандартний конверт використовуваний на просторах СНД;
  • С5 (162х229 мм) підходить для рекламних пропозицій, надрукованих на аркуші формату А5 або складеному вдвічі А4;
  • С4 (229х324 мм) використовуються для пересилання різної кореспонденції на аркушах А4 без складання;
  • DL , Е65 , Євро (110х220 мм) – в них поміщають складений втричі лист А4;
  • С65 (114х229) – для машинного пакування;
  • CD (125х125мм) – дозволяють зберігати в них стандартні диски, такі конверти можуть бути оснащені віконцем діаметром 100 мм .

Існують також так звані крафт конверти , які зазвичай використовуються банківськими співробітниками, при пересиланні експрес-відправлень різними кур’єрськими компаніями, а також в інших галузях, де потрібна надійно захистити кореспонденцію і звернути увагу на важливість послання. Вони з розширенням застосовуються для розсилки журналів, газет, рекламних матеріалів великої ваги.

Великі компанії часто замовляють особливі конверти – вони є не менш важливими носіями корпоративного стилю, ніж фірмовий бланк, візитка або папка. Компанії, що піклуються про свій імідж, використовують для відправлення ділової кореспонденції фірмові конверти з логотипом, які вже давно стали дієвим інструментом маркетингу. Виготовлені з дорогого красивого паперу з якісним поліграфічним оформленням, вони будуть вигідно відрізнятися в масі звичайної кореспонденції і вироблять позитивне враження на адресата ще до перегляду послання.

Коментарі поки відсутні.

Залишити коментар.